Reklam

KisMAC

KisMAC Mac için

  • Ücretsiz (GPL)
  • Türkçe dilinde
  • Version: 0.3.3

MacOS X için pasif tökezleyici

KisMAC, Mac için gelişmiş bir tökezlemeyi düşünür. Yakınınızdaki kablosuz ağları koklamaya alışkınsanız, muhtemelen KisMAC'i son derece faydalı bulacaksınız.

Kablosuz ağların eşleştirilmesinde mükemmel olmakla kalmaz, aynı zamanda performansları hakkında ayrıntılı bilgi verebilir, istemcileri gösterebilir ve SSID'leri gizleyebilir, gizleyebilir veya kapatabilir.

KisMAC'i başlatırken yapmanız gereken ilk şey bir sürücü seçmektir. Program, seçim yapabileceğiniz bir sürücü listesi sunsa da, bu oldukça zor olabilir.

Hangisinin sizin için çalıştığını öğrenmek için Mac'inizin donanım ayrıntılarını okuyun. Uygun sürücüyü bulduktan sonra, kablosuz ağları taramaya ve aramaya başlarsınız.

KisMAC, her biri için yararlı bilgiler görüntüler ve hatta bir grafik görünümüne sahiptir.

Serin bir küçük özellik, dünyadaki GPS bağlantılarını eşleştirmenizi sağlayan GPS için dünya haritası görünümüdür.

KisMAC ayrıca, test amaçlı olarak kendi ağınızı kırıyor olmanız dışında, teşvik etmediğimiz WEP şifreleme ağlarını kırmanın çeşitli yollarını da sunmaktadır.

KisMAC'ın güçlü özelliklerinden biri de Apple Havaalanı, Cisco Aironet veya Lucent Hermes I & II gibi desteklediği yonga setlerinin sayısı.

KisMAC kablosuz ağları izlemek ve çatlamak için mükemmel bir tökezleyici.

Sürücü ayarlanmamışsa, Havaalanı Aktif Modunu varsayılan sürücü olarak ayarlayın. GPS ayarlanmamışsa CoreLocation öğesini varsayılan GPS olarak ayarlayın. Günlükleri ~ / Library / Logs / KisMAC.log adresine yönlendirir. Etkin havaalanı sürücüsü ile kayıt aktivitesini azaltın. Çökmeleri USB sürücülerinde düzeltin. Ağ için henüz bir renk ayarlanmadığında olası kilitlenme düzeltildi. Ağın GPS konumu olmadığında Kilitlenme'yi onarın. CoreLocation iki kez başlatıldığında olası çökmeyi düzeltin Ağları birleştirmek için temel destek. Henüz WPA veya WPA2 içermez. Çeşitli kilitlenme düzeltmeleri

Değişiklikler

  • Sürücü ayarlanmamışsa, Havaalanı Aktif Modunu varsayılan sürücü olarak ayarlayın. GPS ayarlanmamışsa CoreLocation öğesini varsayılan GPS olarak ayarlayın. Günlükleri ~ / Library / Logs / KisMAC.log adresine yönlendirir. Etkin havaalanı sürücüsü ile kayıt aktivitesini azaltın. Çökmeleri USB sürücülerinde düzeltin. Ağ için henüz bir renk ayarlanmadığında olası kilitlenme düzeltildi. Ağın GPS konumu olmadığında Kilitlenme'yi onarın. CoreLocation iki kez başlatıldığında olası çökmeyi düzeltin Ağları birleştirmek için temel destek. Henüz WPA veya WPA2 içermez. Çeşitli kilitlenme düzeltmeleri

AVANTAJLAR

  • Kablosuz ağların mükemmel haritalanması
  • Çoklu WEP çatlama çözümleri
  • Çok sayıda chipset desteği
  • GPS desteği

DEZAVANTAJLAR

  • Bazıları için biraz karmaşık
  • Bir sürücüyü seçmek zor olabilir

Reklam

mac için Ağ en fazla indirilenler

Reklam

KisMAC

İndir

KisMAC 0.3.3 Mac için

Reklam

KisMAC hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Eğer KisMAC denediniz mi? Düşüncelerinizi bırakın siz olun!

KisMAC için alternatifler

Uygulamaları Keşfetme

Reklam

×